Drie weken lang bracht Willem II Betrokken, in samenwerking met De Wever, het project Voetbal Herinneringen naar verschillende woonzorglocaties in Tilburg. Onder de noemer ‘Voetbal Herinneringen on Tour’ ging Willem II Betrokken met een auto vol historische attributen van Willem II langs de locaties om bewoners te laten genieten van een middag vol voetbalverhalen en -herinneringen.

Het tweede clublied van Willem II
Bij elke bijeenkomst kwamen mooie herinneringen naar boven. Vrijwilligers en bewoners deelden hun ervaringen en anekdotes. Een bewoner van Koningsvoorde zong aan het einde van de middag vol overtuiging het ‘tweede clublied’ van Willem II. Een nummer dat de vrijwilligers niet kende, maar meneer Eppenhof in zijn jeugd heeft geleerd. Als pauzenummer werd een Willem II-quiz gespeeld.
Senior daginvulling bij de Wever, Femke Spapens was enthousiast over de bijeenkomsten: ‘Vrijwilligers en bewoners die allen een bijzonder verleden met Willem II hebben deelden de mooiste herinneringen met elkaar. Ik was verrast over de hoeveelheid aan kennis dat er was over deze club bij de Tilburgse senioren.’
De bijeenkomsten dienden als kennismaking met het project, met de hoop om enkele bewoners binnenkort in het Koning Willem II stadion te mogen verwelkomen.
Belangstelling voor Voetbal Herinneringen?
Bent of kent u iemand die een kijkje wil komen nemen bij Voetbal Herinneringen in het Koning Willem II stadion? Meld u dan nu aan via deze link.
Bent of kent u iemand die het mogelijk wil maken voor enthousiaste ouderen om Voetbal Herinneringen in het Koning Willem II stadion bij te wonen, door hen van huis op te halen en weer thuis te brengen? Laat je interesse dan weten via een mail naar: wiibetrokken@willem-ii.nl.
Bericht delen