Willem II wint ook haar tweede wedstrijd van 2026. De Tricolores kwamen in de 35e minuut op voorsprong dankzij een prachtig doelpunt van Nick Doodeman. Daarna slaagde de ploeg van John Stegeman er niet in zichzelf te belonen en was het VVV dat in de 79e minuut langszij kwam. Maar twee minuten voor tijd zorgde Raffael Behounek voor de bevrijdende 2-1 en zorgde daarmee dat de punten in Tilburg bleven.
Bij Willem II startte nieuwe aanwinst Amine El Taïbi direct in de basis. Ook Thomas Verheydt, die in de uitwedstrijd tegen FC Eindhoven een blessure opliep, kon starten. Het was diezelfde Verheydt die het Koning Willem II Stadion voor het eerst deed opveren, maar hij kreeg de bal niet in de touwen.
Doodeman met links
Op de kans van Verheydt na gebeurde er weinig in de eerste 35 minuten. Totdat Nick Doodeman de bal op een meter of twintig voor het Venlose doel ontving. De vleugelaanvaller haalde vernietigend uit met links en zag de bal in de kruising verdwijnen.
Na de wonderschone treffer van Doodeman probeerde Willem II door te drukken en kreeg nog kansen via El Allouchi en Haen. Beide spelers wisten echter het net niet te vinden, waardoor de ruststand op 1-0 bleef in het voordeel van Willem II.
Felle start tweede helft
De ploeg van John Stegeman knalde de kleedkamer uit en kreeg direct kansen op de 2-0. Maar de Tricolores vergaten zichzelf te belonen, waardoor de Limburgse tegenstander terug in de wedstrijd kwam. Grote kansen waren er niet voor de bezoekers, maar het was toch Dean Zandbergen die in de 79e minuut het Koning Willem II stadion in rouw dompelde met de gelijkmaker.
Bevrijdende treffer Behounek
Na de Venlose gelijkmaker bleef Willem II druk zetten en zocht het team de weg naar voren. Het harde werk van de selectie werd in de 88e minuut beloond, toen Raffael Behounek het Koning Willem II stadion liet ontploffen. De centrale verdediger werkte de bal binnen nadat Nathan Tjoe-A-On met het hoofd verlengde en zette de 2-1 op het scorebord. Dankzij de late treffer van Behounek boekt Willem II haar tweede overwinning op rij en blijven de punten in Tilburg.
Bericht delen