Nick Doodeman en Thomas Didillon-Hödl zijn genomineerd voor het Bronzen Schild van de vierde periode. Doodeman maakt kans op de prijs beste speler, terwijl de Fransman voor de tweede keer is genomineerd voor beste doelman.
Met recht wordt Doodeman de ‘koning van de assists’ genoemd. Met 16 assists in de Keuken Kampioen Divisie staat hij met stip bovenaan in het klassement. Naast het geven van assists weet de aanvaller ook het net te vinden: in de laatste vijf wedstrijden scoorde hij driemaal, waardoor de buitenspeler nu op zes doelpunten staat.
Doodeman is in de Keuken Kampioen Divisie al zes keer genomineerd voor Speler van de Week en maakt nu kans op een Bronzen Schild.
Tweede keer
Didillon-Hödl is voor de tweede keer genomineerd voor het Bronzen Schild. De doelman heeft tien clean sheets achter zijn naam en staat met 133 reddingen in de Keuken Kampioen Divisie in de top van het klassement.
De goalie van de Tricolores won de prijs al eerder en ontving het Bronzen Schild destijds uit handen van cultuurbewakers Paul Coehorst en Henry van Amelsfort.
Een vakjury, bestaande uit verslaggevers van ESPN en Voetbal International, bepaalt samen met de stemmen van supporters de uiteindelijke winnaar. Wil jij je stem uitbrengen? Klik hier!
Bericht delen